Адас Малка
З відкритих джерел

Терористичне угруповання "Ісламська держава" (ІДІЛ) взяло на себе відповідальність за напад біля воріт у стіні старого міста Єрусалиму, під час якого загинув 23-річний старший сержант прикордонної варти, передає The Times.

"Ісламська держава взяла відповідальність за напад у Єрусалимі, в результаті якого було вбито жінку-прикордонника, троє озброєних чоловіків пізніше були розстріляні. ІДІЛ заявило, що напад був першим з багатьох, які готуються проти ізраїльтян", - йдеться в повідомленні.

Напад на ізраїльських правоохоронців
fdlx.com

Ізраїльські спецслужби заявили, що цей напад став тривожним сигналом з боку ІДІЛ, яка раніше ігнорувала Ізраїль.

Варто зазначити, що палестинські угруповання також стверджували, що вони причетні до нападу. Група "Народний фронт звільнення Палестини" повідомила, що два з трьох нападників були її членами. Третій нібито був членом ХАМАС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Єрусалимі в районі Шхемських воріт Старого міста четверо терористів напали на поліцейських, у результаті чого постраждали чотири людини: двоє поліцейських і двоє мирних мешканців.

Напади сталися одночасно у двох місцях біля Шхемських воріт у стіні старого міста Єрусалиму. Зокрема, в результаті цього теракту в лікарні померла старший сержант прикордонної варти 23-річна Адас Малка.