Грузія офіційно розірвала дипломатичні відносини із Сирією

Наприкінці травня стало відомо про офіційне визнання Сирією Абхазії і Південної Осетії і встановлення між ними дипломатичних відносин

www.vestikavkaza.ru

Грузія офіційно розірвала дипломатичні відносини із Сирією у зв'язку з її визнанням незалежності Абхазії та Південної Осетії. Про це повідомляє прес-служба грузинського МЗС.

Новини за темою: Грузія відмовляється від російського газу

"Офіційна нота МЗС Грузії щодо розриву дипвідносин між двома країнами була передана 1 червня 2018 року дипломатичним представництвам Сирійської Арабської Республіки в ООН і в Арабській Республіці Єгипет", - йдеться в повідомленні.

Також постійний представник Грузії при ООН повідомив Генеральному секретарю ООН про припинення дипломатичних відносин між Грузією та Сирійською Арабською Республікою.

Новини за темою: Сирія заявила про право військової відповіді на "атаки" коаліції на чолі з США

за Причиною таких дій стало визнання Сирією незалежності Абхазії і Південної Осетії, які, згідно з міжнародним законодавством, є частиною Грузії.

Як відомо, у серпні 2008 ггода Південна Осетія відкололася від Грузії в ході вторгнення Росії. Визнана кількома державами – членами ООН (Росією, Нікарагуа, Венесуелою, Науру і вже – Сирією) і поруч невизнаних і частково визнаних республік. Абхазія проголосила незалежність після війни з Грузією 1992-1993 рр. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів