Готуються до нових протестів: У Франції закриті музеї і тисячі поліцейських патрулюють вулиці

По всій Франції стежити за порядком будуть 89 тисяч поліцейських, з них у столиці - 8 тисяч

Le Figaro

В Парижі 8 грудня закриють ряд відомих туристичних об'єктів на тлі побоювань можливого вуличного насильства під час протестів "жовтих жилетів", передає BBC.

По всій Франції стежити за порядком будуть 89 тисяч поліцейських, з них у столиці - 8 тисяч. На вулицях Парижа розмістять бронетранспортери.

Поліція закликає закрити магазини і ресторани на Єлисейських полях і прибрати з вулиць столи і стільці. Не будуть працювати Лувр і Музей д'Орсе, Великий палац у Єлисейських полів, оперні театри. Ейфелева вежа також буде закрита.

Крім того, у Франції перенесли серію футбольних матчів.

Новини за темою: Учасники протестів у Парижі серйозно пошкодили Тріумфальну арку

Нагадаємо, у минулі вихідні у Франції поновилися масові протести "жовтих жилетів". Зіткнення на Єлисейських полях тривали з ранку до пізньої ночі. За даними МВС, у 1619 демонстраціях взяли участь 106 тис. чоловік, при цьому 130 осіб були заарештовані, з них 42 - у Парижі.

Рух "жовтих жилетів" з'явився у Франції на знак протесту проти податку на викиди парникових газів, що призводить до підвищення цін на автомобільне паливо. Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіп раніше заявив, що уряд має намір зберегти цей податок, незважаючи на будь-які протести.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів