Голови МЗС "нормандської четвірки" ще не визначилися з датою зустрічі очільників держав

"Ми маємо визначити, чи є привід для зустрічі на найвищому рівні", - зазначив Клімкін.

Андрій Мельник у Twitter

Голови МЗС "нормандської четвірки" ще не визначилися з датою зустрічі очільників держав. Про це за підсумками саміту міністрів нормандського формату заявив голова МЗС України Павло Клімкін, передає 112.ua

"Ми маємо визначити, чи є привід для зустрічі на найвищому рівні. Ми сьогодні говорили про важливість такої зустрічі найближчим часом. Ми не визначали конкретних дат, а домовилися працювати далі для того, щоб... визначити загальні рамки і залишити 2-3 питання, які мають виключно політичне значення на рішення голів держав. Коли ми будемо мати таку логіку – звичайно, ми можемо наблизитися до саміту", - сказав він.

Нагадаємо, голова МЗС Німеччини підтримує початок миротворчої місії ООН на Донбасі. Хайко Маас зазначив, що початок миротворчої місії ООН буде обговорюватися на переговорах у форматі "нормандської четвірки".

Раніше міністр закордонних справ України Клімкін після переговорів міністрів країн "нормандської четвірки" у Берліні заявив, що необхідно зберігати тиск на Російську Федерацію за всіма без винятку політичними в'язнями.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів