Голова МЗС Норвегії: Ми оптимістично вражені рівнем реформ в Україні

Сьогодні, 5 вересня, вона прибуде з візитом на Донбас

Укрядовий портал

Міністр закордонних справ Норвегії Іне Еріксен Серейде оптимістично оцінила українські реформи і ефективність конкретних комерційних проектів, які можуть бути реалізовані в Україні. Про це повідомляє "Урядовий портал".

"Нас вражає той рівень реформ, який вже досягнутий Україною. Поліпшення інвестиційного клімату відчутні. Саме тому перспективи інвестиційної співпраці доволі оптимістичні", - заявила Серейде.

Новини за темою: Норвегія інвестує понад 300 млн євро в українську відновлювальну енергетику, - Клімкін

Вона зазначила, що енергопроекти, які наразі опрацьовуються, - це багатомільйонні інвестиції, які є великими не тільки для України, а й Норвегії. Тож сам факт появи інвестиційних ідей – то є ознака довіри до України і її економічної політики.

"Наші двосторонні відносини насправді набирають обертів. Ми бачимо зростаючий інтерес норвезьких компаній, які бажають працювати в Україні, і це нас радує", - зазначила міністр.

Іне Еріксен Серейде - перша жінка – керівник дипломатичного відомства Королівства і одна з тих глав іноземних дипломатичних відомств, хто з власної ініціативи зголосився відвідати Донбас,, щоб на власні очі оцінити ситуацію в регіоні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів