Глава МЗС Клімкін заявив, що Україна шукає збалансоване рішення проти компаній Adidas і Volkswagen, які працюють у Криму

Міністр поки що не може розголошувати деталі процесу

Глава МЗС України Павло Клімкін Фото з відкритих джерел

Глава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна шукає збалансоване рішення проти німецьких компаній Adidas і Volkswagen, які працюють в окупованому Криму. Про це він сказав в інтерв'ю Rheinische Post.

"Будь-яка спроба обійти ту чи іншу санкцію, введену в результаті анексії Криму, має бути покарана законом. Ми володіємо широким спектром правових механізмів, які ми можемо використовувати", - сказав Клімкін.

Міністр заявив, що МЗС зараз знаходиться в процесі знаходження збалансованого рішення для покарання німецьких компаній. Але він поки не може розкрити деталі, оскільки "в цьому відношенні потрібна певна конфіденційність".

Місяць тому бренди Volkswagen і Adidas спростували заяву про діяльність в окупованому Криму. Компанії повідомили, що "дотримуються санкцій та виконують прийняті рішення".

Також СБУ проводить розслідування через можливу роботу німецьких компаній Рumа та DHL Express в анексованому Криму. Зазначалося, що компанія DHL Express має три свої представництва в Сімферополі, а Adidas і Puma - шість і один магазин відповідно. У DHL Express не заперечують факт ведення своєї діяльності в Криму, заявивши, що пропонують на півострові "обмежені послуги з експрес-доставок".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів