Фронтмена групи Crystal Castles Ітана Кета звинуватили в примушенні до сексу і домаганнях

Однією з імовірних жертв на момент знайомства з музикантом у 2002 році було 14 років

Ітан Кет Corbis

Чотири жінки звинуватили лідера групи Crystal Castles Ітана Кета (справжнє ім'я Клаудіо Палмьєрі) у примушенні до сексу і домаганнях. Про це повідомляє Daily Beast.

Одній з імовірних жертв на момент знайомства з Кетом у 2002 році було 14 років. Вона була прихильницею групи Kïll Cheerleadër, в якій чоловік грав на бас-гітарі. Музикантові на той момент було 24 роки. Дівчина заявила, що тісно спілкувалася з Кетом, а він не дотримувався меж та одного разу вручив їй секс-ляльку і лизнув обличчя дівчини для фото.

"Я на таке не погоджувалася, але пам'ятаю, як обмерла, вірячи, що я щасливчик, тому що отримую стільки уваги від нього. Хоча я розуміла, що це неправильно", — згадала вона.

Новини за темою: Мрія шаленої юності: Репортаж з першого концерту Crystal Castles у Києві

Інша жертва Кета заявила, що він поїхав з нею на вечірку школярів, а після зайнявся з нею сексом на землі біля машини. Це сталося, коли їй виповнилося 16 років, а музикантові було 29. Дівчина стверджує, що Кет продовжував бачитися з нею впродовж наступних п'яти років.

Ще троє дівчат розповіли про домагання і сексуальні відносини з Кетом у юному віці. За їхніми словами, чоловік часто давав їм алкоголь. Однією з його жертв у 2013 році стала лесбіянка, якій тоді було 19 років. Кет напоїв її, після чого цілував та обіймав попри протести.

Адвокати музиканта заявили The Guardian, що всі повідомлення про секс Кета з неповнолітніми не відповідають дійсності, а свідоцтва передбачуваних жертв спрямовані на те, щоб зганьбити ім'я лідера Crystal Castles.

Як повідомлялося раніше, актриса серіалу "Доктор Хаус" звинуватила Мериліна Менсона в домаганнях.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів