Французи, які живуть на заморських територіях Франції, вже проголосували на виборах президента

Підрахунок голосів здійснюється на місці, після чого інформація передається в Париж

Еммануель Макрон і Марін Ле Пен З відкритих джерел

Французькі громадяни, які живуть на заморських територіях Франції, проголосували у другому турі президентських виборів. Порівняно з першим туром активність виборців тут помітно зросла. Зокрема, це стосується Французької Гвіани і Антильських островів, передає euronews.

У виборах змогли взяти участь французькі виборці з країн Північної та Південної Америки. У Монреалі, незважаючи на сильну зливу, люди за годину до відкриття стали збиратися біля виборчих дільниць, біля однієї з яких вишикувалася 2-кілометрова черга, йдеться в повідомленні.

Новини за темою: "112 Україна" покаже президентські вибори у Франції в масштабному спецпроекті

"На дев'яти виборчих дільницях, які відкрилися в цей день у Нью-Йорку, також було досить жваво. Підрахунок голосів здійснюється на місці, після чого інформація передається в Париж. Результати місцевого голосування будуть оголошені не раніше, ніж завершиться загальний підрахунок голосів", - передає агенство.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на заморських територіях Франції - острови Сен-П'єр і Мікелон - вже почалося голосування в рамках другого туру президентських виборів у Франції. Згідно з результатами соціологічного опитування Ifop-Fiducial, які були оприлюднені 5 травня, за Макрона готові проголосувати 63% виборців, тоді як за вкрай праву Марін Ле Пен тільки 37%, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Макрон став лідером в результаті голосування в першому турі президентських виборів у Франції. У другий тур виходять центрист Еммануель Макрон з результатом 24,01% голосів і Марін Ле Пен - 21,30% голосів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...