Французька прокуратура почала розслідування щодо Марін Ле Пен

Фінансова прокуратура почала попереднє розслідування стосовно лідера "Національного фронту" Марін Ле Пен та її батька Жан-Марі Ле Пена

Лідер політичної партії "Національний фронт" Марін Ле Пен, архівне фото Фото з відкритих джерел

Управління фінансовою прокуратури Франції оголосило в четвер, 7 січня, про початок попереднього розслідування відносно французьких політиків Марін Ле Пен та її батька Жан-Марі Ле Пена, повідомляє Reuters.

Їх обох підозрюють у навмисному приховуванні доходів.

Як зазначає Reuters, фінансова прокуратура подала позов проти Ле Пен ще в грудні, звинувативши їх у заниженні оцінки свого стану в 2014 році. Марін Ле Пен подала апеляцію в Державну раду, але протест був відхилений.

Новини за темою: У другому турі місцевих виборів у Франції "Національний фронт" Марін Ле Пен вийшов на третє місце


"Після проведеного аналізу національна фінансова прокуратура вирішила почати попереднє розслідування", - йдеться в заяві відомства. У прокуратурі також зазначають, що спочатку розслідування було спрямоване проти Жан-Марі Ле Пена, але пізніше воно поширилося і на його дочку.

Марін Ле Пен очолила вкрай праву партію "Національний фронт", створену її батьком, Жан-Марі Ле Пеном, в 2011 році. У 2014 році "Національний фронт" домовився про отримання кредиту в 9 млн євро від Першого Чесько-Російського Банку, що базується в Москві, в той час як французькі банки відмовилися фінансувати партію.

Новини за темою: Засновника французького "Національного фронту" Жана-Марі Ле Пена виключили із партії


Щодо партії ведеться розслідування про незаконне фінансування передвиборної кампанії, яке може торкнутися Марін Ле Пен і її оточення. У листопаді цього року Французька поліція провела обшуки в центральному офісі "Національного фронту" і в будинку Жан-Марі Ле Пена. Сам політик назвав обшуки "невиправданим актом судового насильства".

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів