Франція найближчим часом представить в ООН новий проект резолюції щодо Сирії

Франція готова працювати з тими, хто прагне до врегулювання ситуації в Сирії

Радбез ООН, архів EPA

Найближчим часом Франція винесе на обговорення Ради Безпеки ООН нову резолюцію щодо ситуації в Сирії. Про це під час засідання Радбезу 14 апрезя заявив постійний представник Франції при ООН Франсуа Деллатр.

Він зазначив, що для врегулювання ситуації в Сирії потрібно виконати низку кроків. Це ліквідація програми хімічної зброї, ліквідація тероризму, зокрема ІДІЛ, забезпечення режиму тиші в Сирії і направлення до країни гуманітарних місій, а також розробка плану виходу країни з кризи.

Новини за темою: США заявили про готовність до повторної атаки по Сирії в разі застосування Асадом хімзброї

"Лише така дорожня карта дозволить нам вийти з глухого кута у Сирії, і Франція готова працювати з тими, хто готовий і прагне до цього. Саме в такому дусі, за ініціативою Франції та зі згоди президента Макрона ми представимо проект резолюції разом з нашими партнерами з Сполученого Королівства та США", – сказав Делатр.

Новини за темою: Рада безпеки ООН відкинула резолюцію Росії щодо Сирії

Нагадаємо, ввечері 13 квітня президент США Дональд Трамп віддав наказ наносити ракетні удари по сирійській території у відповідь на застосування хімічної зброї в Думі. До них також приєдналися Великобританія і Франція.

Сирійські ЗМІ повідомили, що постраждалих унаслідок ударів може бути до 6 чоловік.

7 квітня в сирійському місті Дума, в Східній Гуті, сталася хімічна атака, унаслідок якої загинули 70 осіб. Захід покладає провину за напад на Башара Асада, а також Росію. Пізніше президент США Дональд Трамп пригрозив Росії ракетным ударом у відповідь на застосування хімічної зброї.

Джерело: Reuters. скрін

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів