Фігурант справи Манафорта визнав себе винним у змові та неправдивому свідченні

Екс-помічник передвиборного штабу Трампа визнав свою провину після звинувачень спецпрокурора США

Пол Манафорт та Рік Гейтс Фото з відкритих джерел

Помічник Пола Манафорта Рік Гейтс визнав себе винним у звинуваченнях в змові на федеральному рівні і дачі неправдивих свідчень. Про це повідомляє Reuters.

Новини за темою: Манафорта звинуватили в ухиленні від сплати податків на одержані в Україні доходи

"Колишній помічник передвиборного штабу Дональда Трампа Рік Гейтс визнав себе винним у звинуваченнях спецпрокурора (Роберта Мюллера) в змові і дачі неправдивих свідчень", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Спецпрокурор США висунув нові звинувачення проти Манафорта і Гейтса

Прокурори стверджують, що через офшорні рахунки, контрольовані Манафортом пройшло більше 75 мільйонів доларів. Манафорт, згідно з обвинуваченням, за допомогою Гейтса, відмив більше 30 мільйонів доларів доходу, що приховав від Міністерства фінансів США та міністерства юстиції. Гейтс, у свою чергу, приховав близько 3 мільйонів доларів доходу.

"Манафорт і Гейтс отримали десятки мільйонів доларів доходу від їх роботи в Україні", - йдеться у новому обвинувальному висновку.

Минулого тижня розслідування на чолі з Мюллером пред'явило звинувачення 13 громадянам Росії і 3 російським компаніям у зв'язку з проведенням нелегальної інформаційної кампанії з метою впливу на президентські вибори в США 2016 року.

Нагадаємо, що Полу Манафорту і його бізнес-партеру Ріку Гейтсу були офіційно пред'явлені звинувачення по 12 пунктах, у тому числі у змові проти США, змові з метою відмивання грошей, діях як незареєстрованого іноземного агента, а також надання неправдивих відомостей в рамках Закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA) і неподанні звітів про закордонних банківських рахунках. Згідно з обвинувальним висновком, він "діяв як агент іноземних представників в інтересах уряду України, Партії регіонів та Януковича".

У жовтні Манафорт і Гейтс були поміщені під домашній арешт. Їх звільнили з-під нього в січні цього року.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів