Федеральний суд США постановив відновити програму DACA для дітей-іммігрантів

Програма для дітей-іммігрантів була створена в 2012 році при адміністрації президента Барака Обами. В рамках програми тимчасові дозволи на роботу і навчання надаються приблизно 700 тисячам молодих іммігрантів

Фото з відкритих джерел

У Вашингтоні федеральний суддя ухвалив, що Білий дім повинен відновити програму, яка захищає від депортації молодих нелегальних іммігрантів, ввезених в країну в дитячому віці. Про це повідомляє Голос Америки.

Також країна зобов'язана приймати нові заявки за Програмою відкладеної дії для дітей-іммігрантів (DACA). Суддя Джон Бейтс дав уряду час до 23 серпня, щоб оскаржити рішення.

Новини за темою: У Нью-Йорку заарештували 34 учасників демонстрації проти скасування програми DACA

Раніше адміністрація Дональда Трампа хотіла закрити програму, але в квітні Бейтс дав уряду 90 днів для надання причин такого рішення. Пізніше він назвав аргументи влади на користь припинення програми "довільними". За його словами, адміністрація не зуміла належним чином пояснити свій висновок про незаконність DACA".

Нагадаємо, програма для дітей-іммігрантів була створена в 2012 році при адміністрації президента Барака Обами. В рамках програми тимчасові дозволи на роботу і навчання надаються приблизно 700 тис. молодих іммігрантів. Більшість цих людей прожили в США все життя і не пам'ятають іншої батьківщини. Вони платять податки, ведуть бізнес, заводять сім'ї, закінчують навчальні заклади і служать в армії.

Новини за темою: У Вашингтоні відбувся жіночий марш проти політики Трампа щодо незаконних імігрантів

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів