ФБР перевіряє контакти по міжнародних угодах Іванки Трамп

Спецслужби вивчають переговори Іванки Трам та фінансування по операціях, пов'язаним з готелем Trump International і вежею у Ванкувері

Іванка Трамп З відкритих джерел

ФБР вивчає одну з міжнародних ділових угод Іванки Трамп, повідомляє CNN з посиланням на два джерела.

За їх словами, ФБР вивчає переговори та фінансування по операціях, пов'язаним з готелем Trump International і вежею у Ванкувері.

Зазначається, що так як Іванка Трамп є радником президента, перевірка є стандартною процедурою. ФБР уважно вивчає міжнародні угоди як Іванки Трамп, так і її чоловіка Джареда Кушнера, щоб визначити, чи може якась з них становити небезпеку у вигляді тиску з боку закордонних агентів, у тому числі Китаю".

Новини за темою: Іванка Трамп очолить американську делегацію в Індії, - президент США

Нагадаємо, в листопаді ФБР США почало перевірку щодо зятя Трампа у справі про можливі зв'язки оточення американського лідера з Росією.

Новини за темою: Іванка Трамп отримала неоплачувану посаду в Білому домі

За словами чиновників, Кушнер має "значною інформацією", що має відношення до розслідування. Співрозмовники підкреслили, що перевірка зятя Трампа не означає, що правоохоронні органи підозрюють його в чомусь і мають намір винести обвинувачення.

Washington Post з посиланням на власні джерела вказує, що інтерес ФБР привернула "серія зустрічей", яку Кушнер провів з банкіром, головою "Зовнішекономбанку" Сергієм Горьковым і російським послом Сергієм Кисляком.

Раніше співробітники розвідки США заявили, що російські високопоставлені чиновники і представники розвідки нібито розробили план по впливу на президента США Дональда Трампа через його радників.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів