Facebook розробила алгоритм для виявлення користувачів, схильних до суїциду

Проект поки запущений тільки у Сполучених Штатах Америки

Фото з відкритих джерел

Розробники соціальної мережі Facebook розробили алгоритми, які будуть виявляти користувачів, які схильні до суїциду. Про це повідомляє BCC.

Як зазначає видання, штучний інтелект буде виявляти "тривожні дзвінки" в публікаціях користувачів і коментарях до них. Алгоритм буде шукати в них спогади про болю, смутку, а в коментарях до них - фрази: "Ти в порядку?" або "Я за тебе хвилююся".

Також BBC зазначає, що основним завданням розробленого алгоритму стане визначення необхідності психологічної допомоги конкретному користувачу. Після цього він буде спрямовувати отримані дані команді дослідників.

Як повідомляють розробники соцмережі, поки цей проект запущений тільки в Сполучених Штатах.

Зазначимо, що співробітники кіберполіції України заблокували понад 500 так званих "груп смерті" і понад 200 їх кураторів в соціальних мережах.

Раніше українська киберполиция на підставі аналізу "груп смерті" в соцмережах встановила постійних учасників, які зареєструвалися з території України. Повідомляється, що тільки в одній із виявлених поліцією "груп смерті" було зареєстровано 209 користувачів з України.

Також повідомлялося, що шахраї використовують "групи смерті", щоб отримати доступ до банківських карток.

Як відомо, символом "груп смерті", як правило, є літаючі кити. Вони називаються "Море китів", "Тихий дім". Їх прихильники також зображують літаючих китів на особистих сторінках. Адміністратори груп, втягуючи підлітків в квести, ігри з покаліченням, підводять їх до суїциду, обов'язковою умовою якого є фіксація моменту смерті на відео.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів