Facebook надавав 60 виробникам телефонів доступ до даних користувачів, - ЗМІ

Виробники смартфонів у низці випадків отримали доступ до даних не тільки користувачів соцмережі, але й їхніх друзів, причому без згоди останніх

Фото з відкритих джерел

Соцмережа Facebook за останні 10 років надала доступ до даних користувачів як мінімум 60 компаніям, що займаються виробництвом телефонів, у тому числі Apple, Amazon, BlackBerry, Microsoft і Samsung, повідомляє The New York Times.

Як наголошується, таким чином виробники смартфонів у низці випадків отримали доступ до даних не тільки користувачів соцмережі, але і їхніх друзів, причому без згоди останніх.

За даними видання, більшість угод, у рамках яких виробники телефонів отримують доступ до даних користувачів Facebook, досі в силі, хоча з квітня поточного року соцмережа почала поступово від них відмовлятися.

При цьому додається, що представники Facebook запевняють, що всі угоди з виробниками телефонів про доступ до даних відповідають правилам компанії, а також вимогами Федеральної комісії з торгівлі США.

У соцмережі також підкреслили, що за весь час дії угод не було жодного випадку яких-небудь зловживань отриманими даними.

Нагадаємо, на початку березня низка британських і американських ЗМІ повідомили, що компанія Cambridge Analytica збирала дані користувачів Facebook, щоб використовувати їх у політичній рекламі. З'ясувалося, що Cambridge Analytica незаконно отримала особисту інформацію 87 мільйонів користувачів соцмережі. Через це виник величезний світовий скандал. Керівник соцмережі Марк Цукерберг був змушений давати показання у Сенаті та Палаті представників Конгресу США, а також в Європарламенті. Після цього компанія почала впроваджувати реформу політичної реклами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів