Таїп Ердоган.
tass.ru

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що може розірвати договір про мігрантів з Європейським Союзом. Про це повідомляє ВВС.

За словами Ердогана, ЄС "може забути", що Туреччина погодилася на реадмісію мігрантів, які не змогли отримати статус біженця в країнах ЄС.

"Яка реадмісія? Забудьте про це. Ви не впустили мого міністра в Нідерланди. Ви забрали право посадки у мого міністра закордонних справ. Ви не даєте нам проводити зустрічі біля будівлі генерального консульства, яке є моєю землею. Але після цього ви очікуєте змусити нас робити це. Цього не станеться", - сказав Ердоган.

Нагадаємо, у Нідерландах поліція не пропустила в турецьке генкосульство міністра Туреччини. За годину до цього Нідерланди відмовили у видачі дозволу на посадку літака міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган назвав владу Нідерландів "фашистами і пережитками нацизму". Він зробив різку заяву на мітингу в Стамбулі. Причому, буквально за день до цього Ердоган звинуватив у "нацистських методах" ("Nazi practices") Німеччину, яка також, як і Нідерланди, була проти агітації турецькими політиками на території країни перед майбутнім референдумом про розширення повноважень президента Туреччини.