Екс-прем'єра Пакистану Наваза Шарифа заарештували в аеропорту через справу про корупцію

Разом з політиком правоохоронці також затримали його доньку Маріам

Наваз Шаріф Фото з відкритих джерел

Поліція Пакистану заарештувала колишнього прем'єр-міністра країни Наваза Шарифа, який був заочно засуджений до 10 років в'язниці у справі про корупцію, відразу після його повернення на батьківщину, повідомляє Bloomberg.

Як уточнюється, екс-прем'єр повернувся до країни разом зі своєю дочкою Маріам. 

Правоохоронці заарештували їх у Міжнародному аеропорту їхнього рідного міста Лахор і конфіскували паспорти.

Наголошується, що Шарифа і його дочку відправлять до в'язниці в районі Адіала поблизу Ісламабада.

Раніше суд у Пакистані заочно засудив екс-прем'єр-міністра країни Шарифа до 10 років в'язниці у справі про корупцію, пов'язаній із купівлею дорогих квартир у Лондоні. Його донька Маріам також проходила у цій справі - вона була засуджена до 7 років в'язниці і 2 млн фунтів штрафу.

Цікаво, що Шариф просив відкласти винесення вироку на той час, поки він знаходиться в Лондоні зі своєю дружиною, де вона лікується від онкологічного захворювання. Однак суд не пішов назустріч і виніс вирок у той час, коли екс-прем'єр разом зі своїми дітьми перебував у британській столиці.

Нагадаємо, 28 липня 2017 року Шарифа відсторонили від посади за рішенням Верховного суду Пакистану за результатами антикорупційного розслідування, ініційованого після витоку конфіденційної інформації панамської компанії Mossack Fonseca у квітні 2016 року. Опубліковані документи вказували на те, що його діти володіють кількома офшорними компаніями, зареєстрованими на Британських Віргінських островах. Щодо колишнього прем'єр-міністра суд постановив порушити кримінальну справу.

Шариф чотири рази обирався на посаду прем'єр-міністра Пакистану.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів