Екс-постпред в ООН Сергєєв може зіграти не на користь лінії держобвинувачення у справі Януковича, - джерело в МЗС

Деякі деталі його свідчень не стикуються з важливими деталями лінії звинувачення

AFP

Є висока ймовірність того, що колишній постпред України при ООН Юрій Сергєєв надасть ГПУ свідчення, які не полегшують, а навпаки ускладнять роботу ГПУ в частині обвинувачення президента-втікача Віктора Януковича. Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на "Обозреватель".

Таку думку висловило джерело в дипломатичних колах, близьке до діяльності постпредств України при міжнародних організаціях.

"У свій час цей дипломат, дійсно один із найпрофесійніших наших кадрів, просто врятував ситуацію на дипломатичному фронті в найкритичніший момент - коли влада в Україні переходила від команди Януковича до нових людей. Він самовіддано працював, коли проти нашої країни почалася збройна агресія, рятував ситуацію на цьому важливому напрямку. Всі знали, що була домовленість (принаймні, так Юрію Анатолійовичу пообіцяли), що незабаром він отримає або пост заступника глави МЗС, або очолить зовнішньополітичний департамент Адміністрації президента. Але хтось на вищому рівні обіцянку не стримав, через що дипломат такого високого класу раптом залишився не при справах", - зазначає джерело.

Новини за темою: Суд у справі про держзраду Януковича оголосив перерву до 15 серпня

За словами джерела, "можливо, цим можна пояснити те, що спливли деякі деталі його свідчень у справі Януковича, дані півроку тому, що ці показання не стикуються з деякими важливими деталями лінії обвинувачення і що 15 серпня Сергєєв їх повторить вже перед судом - якщо на нього не будуть прямо тиснути".

Новини за темою: Експерт про справу Януковича про держзраду: Або ГПУ її швидко готувала, або це піар Луценка

Зазначимо, що досі сам Юрій Сергєєв не підтвердив, але і не спростував автентичність свідчень, які раніше були опубліковані в ЗМІ. На цей момент зв'язатися з самим екс-постпредом не вдається.

За інформацією, низка інших ЗМІ також намагалися зв'язатися з екс-постпредом для того, щоб отримати коментар щодо майбутнього 15 серпня допиту Сергєєва в Оболонському районному суді у справі Януковича.

Новини за темою: Судовий процес у справі про держзраду Януковича набув політичного, а не юридичного характеру, - політолог

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів