Екс-чиновник Пентагону закликав США розслідувати зв'язок Джуліані з "українською мафією"

Будучи спецрадником Трампа з кібербезпеки, Джуліані в листопаді 2017 року подорожував до України

Голос Америки

Екс-чиновник Пентагону і директор американського Центру Байдена Майкл Карпентер закликає правоохоронні органи США і спецпрокурора Роберта Мюллера розслідувати діяльність колишнього мера Нью-Йорка, а зараз юриста президента США Дональда Трампа, Руді Джуліані. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Деякі з його українських друзів мають зв'язки з клептократичним режимом колишнього українського президента Януковича", - заявив Карпентер.

Карпентер розповів про зустріч Джуліані з мером Харкова Кернесом і його участь у презентації книги Арсена Авакова про Леніна. Під час візиту, компанія, пов'язана з екс-мером Нью-Йорка, підписала контракт з мерією Харкова.

"Згідно з дослідженням Foreign Policy, мера Харкова Кернеса називають "людиною, який має кримінальне минуле і нещодавні зв'язки з мафією", - йдеться в повідомленні.

Більш того, Джуліані прибув до Харкова в 2017 році на приватному літаку Олександра Ровта, українського мільярдера, діяльність якого, за повідомленнями, привернула увагу спецпрокурора США, який розслідує зв'язок Трампа з Росією.

Карпентер посилається на статті в Medium.com та USnews, де йдеться, що компанія заснована Ровтом – Spurce Capital, за повідомленнями, дала 3,5 мільйони доларів позику Полу Манафорту невдовзі після того, які він полишив передвиборчу кампанію Трампа.

Новини за темою: Манафорт визнав свою провину в змові проти США

"Руді також має зв'язки з Павлом Фуксом, українським олігархом з потужними зв'язками з Кернесом, а також з такими російськими "світилами", як колишній мер Москви Юрій Лужков і олігарх Володимир Потанін", - пише Карпентер.

Він наголошує, що за інформацією AlJazeera, Фукс брав участь в схемі з закупівлі у режиму Януковича вкрадених активів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів