Джеймса Бонда сьогодні б не взяли в британську розвідку, - глава МІ-6

У британській розвідці зазначили, що у Бонда немає міцної етичної позиції, яка необхідна для служби в МІ-6

Британський актор Деніел Крейг GQ Australia

Героя шпигунських романів Яна Флемінга, агента британської розвідки Джеймса Бонда ніхто б не взяв зараз в британську службу зовнішньої розвідки МІ-6. Про це заявив генеральний директор Секретної розвідувальної служби Великобританії (MI-6) Алекс Янгер в інтерв'ю Back History Month.

Зокрема, Янгер зазначив, що міцна етична позиція - одна з головних рис, які хотілося б бачити у рекрутах, які наймаються на службу у МІ-6. "На відміну від Джеймса Бонда, офіцери MI-6 не нехтують моральними нормами. Ми розуміємо, що якщо поступимося британськими цінностями, навіть в інтересах їх захисту, то зазнаємо невдач", - зазначив він.

Також, за словами Янгера, Джеймс Бонд не пройшов би відбір до лав розвідників, так як "реальні офіцери MI-6 володіють високим рівнем емоційного сприйняття, цінують роботу в команді і завжди поважають закон на відміну від пана Бонда".

При цьому Янгер зазначив, що у відомстві поділяють почуття патріотизму Бонда, його енергію і завзятість.

Новини за темою: Деніел Крейг відмовився зіграти Бонда у двох наступних фільмах

Янгер підкреслив, що настав час позбутися від існуючих міфів про MI-6, і зазначив, що робота розвідника - "захоплююча і вимагає розумових зусиль".

Як відомо, Бонд став героєм серії фільмів - однієї з найтриваліших у світовій історії. Зараз "Бондіана" налічує 24 фільми.

Раніше Сем Мендес, британський режисер фільмів про Джеймса Бонда, який зняв "Координати "Скайфолл" (2012) та "Спектр" (2015), заявив, що не буде знімати продовження бондіани.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів