Доповідь Нідерландів доводить, що "Боїнг" на Донбасі збили проросійські бойовики, - джерело

У доповіді вказано точний тип ракети і її траєкторія

"ТАСС"

Доповідь Нідерландів доводить, що малайзійський "Боїнг" рейсу МН17 на Донбасі 17 липня минулого року збили проросійські бойовики. Про це з посиланням на джерела, близькі до ходу розслідування, повідомляє CNN.

Так, джерела заявляють, що в чорновому звіті Ради безпеки Голландії, поширеному напередодні, вказано точний тип ракети, яким був збитий лайнер, і траєкторію її польоту.

Інше джерело підтвердило інформацію про ракету, а крім того, вказало, що частково в доповіді вина покладена і на компанію "Малайзійські авіалінії", оскільки її літаки, на відміну від багатьох інших перевізників, не дотримувалися рекомендації уникати польотів над зоною конфлікту.

Всі офіційні сторони, і авіакомпанія, і Федеральне агентство авіації, і Рада безпеки Нідерландів, відмовилися коментувати неостаточну версію звіту трагедії.

Новини за темою: Зубко: Завершено пошукову операцію і репатріацію жертв аварії малайзійського "Боїнга"

Нагадаємо, 17 липня минулого року в Донецькій обл. неподалік від Тореза був збитий малайзійський "Боїнг" рейсу МН17, під час катастрофи загинули 298 осіб, 80 з них – діти.

Російські офіційні органи висунули звинувачення, що літак був нібито збитий українськими винищувачами як провокація, проте міжнародні експерти схиляються до думки, що причиною катастрофи стала ракета, випущена з установки "Бук", яку бойовикам надала Росія. Нідерланди оголосили, що розраховують завершити розслідування аварії MH17 на Донбасі до жовтня.

Раніше Рада національної безпеки Нідерландів передала чорновий варіант звіту по катастрофу малайзійського авіалайнера МН17 представникам усіх країн-учасників розслідування, в тому числі Росії. Росія вже озвучила свої зауваження до доповіді.

У свою чергу Голландія вимагає створити міжнародний трибунал з розслідування катастрофи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів