До бюджету ООН у 2018 році досі не сплатила внески 81 держава

Серед боржників США і Білорусь

112.ua

У бюджет Організації Об'єднаних Націй станом на 26 липня 2018 року досі не сплатила внески 81 держава. Про це повідомляють "Новини ООН".

На даний момент внески сплатили лише 112 держав-членів – на загальну суму в 1 млрд 494 млн доларів, у той час як у минулому році за аналогічний період виплати склали 1 млрд 702 млн доларів.

У списку боржників - 81 країна. Серед них - Білорусь, Єгипет, Іран, Таджикистан, Саудівська Аравія і США. В цілому вони не доплатили близько 810 мільйонів доларів.

Наприклад, США, частка яких у бюджеті ООН становить 22 відсотки, виплачують свій внесок, як правило, тільки в жовтні - листопаді.

Новини за темою: ФАО ООН: Понад третина всього світового продовольства губиться чи псується

В ООН відзначають, що організація ніколи не стикалася з проблемами фінансування на такому ранньому етапі календарного року.

Нагадаємо, розмір внеску кожної держави в регулярний бюджет обчислюється у відсотках від загальних витрат Організації.

Згідно з діючою шкалою, США оплачують 22 відсотки регулярного бюджету ООН, Японія - майже 10 відсотків, Німеччина – близько 7 відсотків, Китай - 7,9 відсотка, Росія – близько 3 відсотків.

Як раніше повідомлялося, у червні посол США в ООН Ніккі Хейлі оголосила про вихід Сполучених Штатів з Ради ООН з прав людини. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів