Діалог з Росією повинен базуватися на мові сили,- президент ПА НАТО

Поки главою Росії є Путін, не слід сподіватися на зміну підходу з боку РФ, підкреслив президент Парламентської асамблеї НАТО

Президент ПА НАТО Паоло Аллі Открытый источник

В основі політичного діалогу з офіційною Москвою повинна бути "мова сили". З такою заявою виступив президент Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі на зустрічі з постійним комітетом ПАРЄ у Празі, пише "Європейська правда", посилаючись на свого кореспондента.

На думку Паоло Аллі, члени НАТО повинні реагувати на те, як Росія веде міжнародну політику, використовуючи як аргумент власну силу. "Діалог з Росією також повинен базуватися на силі, оскільки Путін не розуміє іншої мови", - сказав парламентарій.

Він також висловив впевненість, що не слід сподіватися на зміну російського підходу, поки Путін є главою РФ. "На жаль, це не зміниться як мінімум до обрання нового президента РФ", - заявив Паоло Аллі.

Він підкреслив, що представляє свою позицію, а не офіційну позицію Альянсу. Як відомо, керівництво НАТО заявляє про свою відкритість до політичного діалогу з РФ, тоді як практичне співробітництво припинене через агресивну політику Кремля.

Новини за темою: Сенат Нідерландів підтримав ратифікацію Угоди про асоціацію Україна - ЄС

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів