Десятки тисяч словаків вимагали відставки глави поліції через вбивство журналіста

На протести вийшли від 45 до 50 тисяч осіб, які вимагали відчутних змін у країні і відставки глави поліції Тібора Гаспара

Reuters

Десятки тисяч словаків вийшли на протести через вбивство журналіста-розслідувача Яна Кучака і його дівчини, передає Reuters.

На протести вийшли від 45 до 50 тисяч осіб, які вимагали відчутних змін у країні і відставки глави поліції Тібора Гаспара.

Так, минулого місяця під тиском протестувальників подав у відставку колишній прем'єр Роберт Фіцо. Уряд очолив його заступник Петер Пеллегріні. 

"Новий уряд не зробив нічого, щоб переконати мене, що він буде не такий, як старий" - сказав один з протестувальників.

Учасники протестів стверджують, що розслідування вбивства журналіста йде неналежним чином. У свою чергу президент Словаччини Андрій Кіска підтримав вимоги протестувальників і знову підкреслив, що Гаспар повинен піти у відставку.

Журналіст-розслідувач Ян Кучак був убитий разом зі своєю дівчиною Монікою Кусніровою у власному будинку в селищі Велка Мача під містом Трнава. Правоохоронці припускають, що вбивство сталося в період з 22 по 25 лютого. Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що уряд готовий виплатити 1 млн євро за інформацію, яка допоможе розслідуванню.

Мотивом злочину могла бути професійна діяльність журналіста, зокрема його розслідування діяльності італійської мафії на сході країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів