Держдеп США звинуватив Росію в тиску на свободу преси

Суд оштрафував радіо "Вільна Європа/Радіо Свобода" на 100 тис. рублів за законом про "іноземних агентів"

Фото з відкритих джерел

Державний департамент США звинуватив Москву в тиску на свободу преси та незалежность ЗМІ після того, як російський суд оштрафував радіо "Вільна Європа/Радіо Свобода" на 100 тис. рублів. Про це інформує Reuters.

"Уряд Росії продовжує придушувати свободу преси і незалежність засобів масової інформації. Ми засуджуємо те, що в Росії, втілюючи в життя закон про "іноземних агентів", були адресно обрані як мішень "Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода" РСЕ/РС і "Голос Америки", - сказала в п'ятницю керівник прес-служби Держдепартаменту Хезер Науерт.

За її словами, США закликають уряд Росії виконувати взяті на себе зобов'язання згідно з Гельсінським заключним актом та Міжнародним пактом про громадянські і політичні права, а також з повагою ставитися до реалізації основоположних свобод, зокрема свободи вираження думок.

Нагадаємо, 5 липня московський суд призначив медіакорпорації Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода штраф у розмірі 100 тисяч рублів за "неподання органам державної влади фінансової інформації, що випливає з обов'язків неурядової організації, що виконує функції іноземного агента". Позов на компанію подало Міністерство юстиції РФ. Керівництво РСЕ/РС вважає це судове рішення несправедливим.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів