Держдеп: Мандат Волкера є досі незмінним

У Держдепі підкреслили, що політика США щодо України передбачає повне відновлення територіальної цілісності країни

Курт Волкер Фото з відкритих джерел

У Державному департаменті США заявили, що мандат спеціального представника України з питань Курта Волкера залишився незмінним. Про це йдеться в офіційній відповіді відомства на запит агентства "Укрінформ".

"Ми бачили повідомлення в ЗМІ. Вони є неправдивими", – прокоментували в Держдепі повідомлення про розширення мандата спецпредставника. 

Новини за темою: Волкер прибув на Донбас, щоб ознайомитись із ситуацією на місцях

Там додали, що Волкер продовжує служити на посаді спеціального представника в переговорному процесі по Україні, і його мандат залишається незмінним. У Держдепі підкреслили, що політика США щодо України передбачає повне відновлення територіальної цілісності країни.

Голова української служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе з посиланням на свої джерела заявила, що Волкеру продовжили і розширили мандат. Держдеп призначив спецпредставником США по Україні Волкера в липні 2017 року. Сьогодні заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін заявив, що Росія і США взяли паузу в контактах по Україні.

Новини за темою: Волкеру розширили повноваження не тільки щодо ситуації на Донбасі, а й загалом щодо України

Раніше Курт Волкер заявив, що запланував наступну поїздку в Україну на середину травня. Дипломат зазначав, що під час свого візиту він планує побувати в районі бойових дій на Донбасі. У той же час він не готовий сказати, чи відвідає Росію і буде вести які-небудь переговори з російськими офіційними особами.

Як повідомлялося, Курт Волкер вимагав у Росії і бойовиків припинити погрози на адресу спостерігачів ОБСЄ. Ця заява була реакцією на інцидент, який стався 5 квітня біля окупованого бойовиками Кременця у районі Донецька. Тоді бойовики не дозволили спостерігачам ОБСЄ запустити безпілотник і погрожували їм зброєю.

Джерело: Укрінформ Facebook

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів