Депутати Бундестагу проголосували за автоматичне підвищення своєї зарплати

Щороку до середини літа грошова винагорода народних обранців буде збільшуватися при зростанні економіки

DW

Законодавчий орган Німеччини, Бундестаг, у середу, 13 грудня, затвердив законопроект про автоматичне підвищення заробітних плат депутатів у зв'язку із зростанням економіки і збільшення номінальних доходів громадян країни. Про це повідомляє DW.

Внаслідок цього в найближчі чотири роки до 1 липня зарплати депутатів будуть автоматично збільшуватися - якщо продовжить рости німецька економіка. Цей же принцип працював і в попередні чотири роки.

Приміром, зарплата депутата бундестагу ФРН становить з 1 липня 2017 року 9542 євро. У минулому році вона була підвищена на 2,3 відсотка, тобто на 215 євро.

За законопроект проголосувало 505 з 665 депутатів бундестагу. Проти - 152.

Проти цього заходу в дебатах виступали Ліва партія і правопопулистская "Альтернатива для Німеччини". Їх представники вважають, що підвищення зарплат "потребує пояснення", так як частина населення країни опинилася за рамками суспільства добробуту.

Цікаво відзначити, що інтереси власного гаманця допомогли німецьким депутатам об'єднатися, у той час як при рішенні іншого питання – формування коаліції – у них виникають непереборні протиріччя.

Раніше повідомлялося, що після невдалих спроб протягом двох місяців сформувати коаліцію з трьох партій (так звана "Ямайка"), в Бундестазі поновилися переговори між двома найбільшими політсилами - СДПН і ХДС/ХСС.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів