Польський депутат Європарламенту від політичної групи "Європейська народна партія" Міхал Боні
Agencja Gazeta

Польський депутат від політичної групи "Європейська народна партія" Міхал Боні виступив за надання Україні безвізового режиму з ЄС і заявив, що Україна змінюється на краще в умовах війни. Про це Боні заявив у Європарламенті під час дебатів з приводу надання безвізового режиму для громадян України.

"Ще багато важких завдань стоїть перед Україною, але ми повинні пам'ятати про простий факт - Україна на краще в умовах війни. Росія відібрала Крим і зайняла східну частину країни. Майже 2 млн людей втратили місце проживання і мандрує країною. Яка держава змогла би так мудро і вміло зміниться під тиском війни? Яка держава змогла б у таких умовах виконати всі умови для лібералізації візового режиму? Тому рішення щодо візового режиму - це не подарунок, а прояв поваги з нашого боку для європейського шляху, який Україна обрала. І це право для українських громадян, випрацьоване ними самими", - заявив Боні.

Новини за темою: Європарламент проводить пленарне засідання щодо безвізу для України, - онлайн-трансляція

Депутат підкреслив, що реформи в Україні здійснюються важко, проте відзначив успіхи.

Новини за темою: У Європарламенті завершилися дебати щодо безвізового режиму для України


"Здійснювані в Україні реформи є важкими, однак скільки вже зроблено для боротьби з корупцією, прозорості банківського сектору, децентралізації держави, зростаючої енергетичної незалежності, адміністративних послуг в електронній формі. Для пожвавлення економіки з ВВП мінус 9% досягти плюс 2%", - заявив Боні.

Новини за темою: Депутат від Німеччини в Європарламенті: Україна заслужила безвіз

Як повідомлялося, питання лібералізації візового режиму з Україною внесений до порядку денного Європарламенту, його розглянуть 6 квітня.

Новини за темою: У Європарламенті представник партії Ле Пен виступив проти безвізу для України