Демократи Конгресу США готові вилучити секретну інформацію з меморандуму про розслідування втручання Росії у американські вибори 2016 року

Публікацію документа раніше заборонив Дональд Трамп

З відкритих джерел

Члени комітету з розвідки Палати представників від Демократичної партії Конгресу США готуються вилучити окремі фрагменти з свого меморандуму, присвяченого проведеного ФБР і Мін'юстом розслідування про втручання Росії у вибори президента США 2016 року. Про це повідомляє "Голос Америки".

Новини за темою: Трамп готує відповідь на доповідну записку про упереджене ставлення до нього ФБР

"Представник Білого дому в неділю висловив упевненість в тому, що меморандум буде опублікований, як тільки демократи його скорегують. Ці ознаки можливого прогресу намітилися після того, як обидві сторони обмінялися взаємними емоційними докорами з цього питання", - йдеться в повідомленні.

"Президент не хоче, щоб громадськість дізналася, які лежать в основі факти. Він ставить особисті інтереси вище інтересів країни, блокуючи меморандум", - заявив демократ-конгресмен Адам Шифф.

Позавчора Трамп заблокував публікацію секретного меморандуму демократів, що стосується розслідування можливого втручання Росії в американські вибори 2016 року. На ухвалення рішення про публікації президенту було відведено п'ять днів з моменту голосування в Конгресі США за оприлюднення документа демократів.

Новини за темою: Трамп робить все так, як хотілося б Путіну, - Байден

У республіканському меморандумі ФБР і Міністерство юстиції звинувачуються в тому, що вони вводили в оману суддю в березні минулого року, щоб продовжити ордер на спостереження за Картером, одним з помічників президента. Меморандум демократів спростовує це.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів