Через страйк екіпажів Ryanair скасувала 250 авіарейсів

Ірландський лоукостер Ryanair був змушений скасувати 250 авіарейсів через страйк пілотів і бортпровідників. Вилетіти не змогли 35 тисяч пасажирів

Авіакомпанія Ryanair censor.net.ua

Ірландська авіакомпанія Ryanair скасувала майже 250 рейсів у шести країнах Європи через страйк пілотів і бортпровідників, який відбувається у п'ятницю, 28 вересня. Змінити свої плани довелося 35 тисячам пасажирів у шести країнах: Іспанії, Бельгії, Нідерландах, Італії, Португалії і Німеччині.

Найбільше від страйку постраждали подорожувальники у Німеччині - там скасовано 133 рейси. Два десятки рейсів скасовано у лондонському аеропорту Станстед, вісім рейсів відмінила повітряна гавань у Бірмінгемі. У Ryanair заявляють, що попри страйк, сьогодні буде виконано 2150 рейсів (90% від запланованого), а повітряний флот компанії перевезе 400 тисяч пасажирів.

Нагадаємо, що протистояння Ryanair та екіпажів повітряних суден триває майже рік. Співробітники вимагають перегляду зарплат і поліпшення умов праці. Зокрема хочуть, щоб трудові контракти з ними укладали в країнах, де вони мешкають, а не за ірландськими законами. Перевізник запевняє, що погодився на цю вимогу.

Останні великі страйки працівників Ryanair відбулися у липні і серпні цього року. Було скасовано 600 рейсів у Бельгії, Ірландії, Італії, Португалії й Іспанії, через що не змогли вчасно вилетіти 100 000 пасажирів.

Новини за темою: Пілоти Ryanair вийшли на найбільший в історії компанії страйк: Скасовані рейси для 55 тис. пасажирів

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів