Центробанк РФ скасував регулярні валютні інтервенції для підтримки курсу рубля

Тепер формування курсу рубля буде відбуватися під впливом ринкових факторів

Фото з відкритих джерел
Центробанк РФ скасував регулярні валютні інтервенції для підтримки курсу рубля. Про це повідомляє прес-служба ЦБ Росії.

"Банк Росії з 10 листопада 2014 року скасував діючий механізм курсової політики, скасувавши інтервал допустимих значень вартості бівалютного кошика (операційний інтервал) і регулярні інтервенції в межах зазначеного інтервалу і за його межами. При цьому новий підхід Банку Росії до проведення операцій на внутрішньому ринку не передбачає повної відмови від валютних інтервенцій, їх проведення можливе у разі виникнення загроз для фінансової стабільності. У той же час в рамках нового режиму валютного курсу операції на внутрішньому валютному ринку будуть здійснюватися переважно на зворотній основі", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що в результаті реалізації прийнятого рішення формування курсу рубля буде відбуватися під впливом ринкових факторів, що повинно сприяти посиленню дієвості грошово-кредитної політики Банку Росії і забезпечення цінової стабільності. Крім того, очікується, що новий підхід до проведення операцій на внутрішньому валютному ринку буде сприяти більш швидкій адаптації економіки до змін зовнішніх умов і збільшить її стійкість до негативних шоків.

Новини за темою: Обвал рубля вигідний російській владі, - Нємцов

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент РФ Володимир Путін має намір відмовитися від долара на користь рубля і юаня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів