Компанія Cambridge Analytica заперечує, що отримала дані 87 млн користувачів Facebook

Компанія стверджує, що за контрактом мала доступ до даних тільки 30 млн користувачів та видалила їх, як тільки про це попросив Facebook

З відкритих джерел

Компанія Cambridge Analytica у своєму прес-релізі заперечує, що отримала дані 87 млн користувачів Facebook. 

"Cambridge Analytica мала ліцензію на дані не більше 30 млн осіб з GSR (Global Science Research, збирала дані користувачів Facebook -  ред.), так як це чітко зазначено в нашому контракті з дослідницькою компанією. Ми не отримували даних більше, ніж ця кількість", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Facebook видалив сотні акаунтів російської "фабрики тролів"

Компанія також наголошує, що як тільки Facebook повідомив Cambridge Analytica, що дані були отримані неналежним чином, у Cambridge Analytica відразу ж видалили необроблені дані з файлового сервера і почали процес пошуку і видалення будь-яких своїх похідних в системі компанії. 

"Коли Facebook попросив подальших запевнень рік тому, ми провели внутрішній аудит, щоб переконатися, що всі дані, всі похідні і всі резервні копії були видалені, і надали Facebook сертифікат про це", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Facebook спрощує налаштування приватності у зв'язку зі скандалом з Cambridge Analytica

Зараз компанія проводить незалежний аудит третьою стороною, щоб продемонструвати, що дані GSR не залишилися в системах Cambridge Analytica.

Раніше голова відділу технологій Facebook заявив, що Cambridge Analytica незаконно використала особисті дані 87 млн користувачів Facebook для того, щоб вплинути на результат президентських виборів в США в 2016 році.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів