Болгарія відмовилася брати участь в Євробаченні-2019 через економію

Вартість підготовки набагато перевищує витрати, які може дозволити собі громадське телебачення країни

https://eurovisionworld.com

Правління національної телекомпанії Болгарії (BNT) ухвалило рішення відмовитися в 2019 році від участі в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення. Про це інформує сайт телекомпанії.

"Рішення є частиною заходів, які правління телекомпанії зробило для оптимізації державних витрат", – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Названо місто і дату проведення Євробачення-2019

У BNT відзначили, що вартість підготовки учасника конкурсу від Болгарії і його композиції "набагато перевищують розумні витрати, які може дозволити собі громадське телебачення".

"На доповнення до прямих витрат на підготовку відповідного представника країни-учасниці беруть участь у компенсації витрат на сам конкурс, які цього року становлять 5,3 млн євро", – підкреслили в національній телекомпанії Болгарії.

Новини за темою: Вийшло офіційне відео представниці України на дитячому Євробаченні-2018

Організатори конкурсу відзначили в Twitter, що їм "сумно чути" про рішення Болгарії. "Команда Болгарії завжди дуже весело працювала, і їхні учасники були фантастичними. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб знову вітати їх на Євробаченні", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, переможницею конкурсу Євробачення в Лісабоні стала конкурсантка від Ізраїлю Нетта Барзілай. З піснею Toy вона набрала 529 балів. 

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2019 відбудеться в Тель-Авіві. Півфінали 64-го конкурсу призначено на 14 16 травня, а фінал відбудеться 18 травня. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів