Бої у Східній Гуті: За три тижні загинули понад тисяча мирних жителів

Серед загиблих – щонайменше 215 дітей

Reuters

За час наступу урядових військ Сирії на контрольовану повстанцями Східну Гуту загинули понад тисяча мирних жителів, в тому числі мінімум 215 дітей. Такі дані Сирійської наглядової ради з прав людини, пише Deutsche Welle.

Правозахисники заявляють, що не менш 17 людей загинули під руїнами будинків у Думі на південному заході країни. Ще шестеро погибшгих – у Харасті та Ірбіні.

Також, згідно з даними гуманітарної організації "Білі каски", вперше в Сирії загинула жінка-волонтер. Це сталося під час авіаудару в провінції Ідліб.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що урядові війська Сирії блокували у Східній Гуті два стратегічно важливих міста – Думу та Харасту, попутно розділивши контрольований повстанцями район на три частини.

Як відомо, 24 лютого РБ ООН ухвалила резолюцію щодо Сирії, за якої в країні має бути введено 30-денне перемир'я з метою доставки гуманітарної допомоги і евакуації поранених. Проте гуманітарне перемир'я постійно порушується.

В районі, який з усіх боків заблокований урядовими військами, перебувають близько 400 тис. людей, які потребують термінової доставки продуктів харчування і предметів першої необхідності.

Раніше США, Велика Британія і Німеччина закликали Росію припинити участь у бомбардуванні сирійської Східної Гути і переконати режим Башара Асада завершити наступальні операції проти цивільного населення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів