Білий дім: Трамп вивчає дані розвідки для вирішення ситуації у Сирії
Президент Трамп щойно закінчив зустріч із членами Ради національної безпеки щодо ситуації у Сирії
Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що президент США Дональд Трамп вивчає дані розвідки, щоб прийняти рішення про відповіді на хімічну атаку в сирійській Думі.
"Президент Трамп щойно закінчив зустріч з членами Ради національної безпеки щодо ситуації в Сирії. Жодних остаточних рішень не зроблено. Ми продовжуємо вивчати дані розвідки і взаємодіємо з нашими партнерами. Президент пізніше поговорить з президентом Франції Еммануелем Макроном і прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей сьогодні ввечері", - сказала Сандерс.
Нагадаємо, що 7 квітня у місті Дума в Східній Гуті, Сирія, сталася хімічна атака, жертвами якої стали 70 осіб. Країни Заходу покладають відповідальність за атаку на Башара Асада і Росію.
Російська сторона негайно спростувала всі звинувачення і повідомила, що у разі атаки з боку США залишає за собою право "збивати ракети і знищувати джерела вогню". У відповідь на це президент США Дональд Трамп в Twitter порекомендував Росії приготуватися, "тому що вони прилетять".