Reuters

Адміністрація Трампа може посилити санкції проти Північної Кореї (КНДР), у зв'язку із запусками ракет. Зокрема, санкції будуть частиною плану, якій включає диференційований підхід, зокрема посилення економічного і дипломатичного тиску, а також нарощування обороноздатності США і союзників – Південної Кореї і Японії. Санкції можуть торкнутися китайських банків та фірм, що ведуть бізнес з Північною Кореєю.

Про це повідомило агентство Reuters, з посиланням на високопоставлене джерело, знайоме з деталями плану.

Зазначається, що рішення проблеми КНДР військовим шляхом не розглядається. Рекомендації, що включають диференційований підхід розробив радник з нацбезпеки Герберт Макмастер. Вони можуть потрапити на стіл президенту США Дональду Трампу протягом декількох тижнів, можливо перед самітом за участю президента Китаю Сі Цзіньпіна в квітні, йдеться в повідомленні. Проте, неясно, як скоро Трамп прийме рішення щодо них.

Від офіційних коментарів в Білому домі відмовилися.

Агентство відзначило, що в суботу, 18 березня Макмастер зустрічався з Трампом. Обговорювалася тема Північної Кореї. За підсумками зустрічі Трамп заявив, що лідер країни Кім Чен Ин чинить дуже погано.

Нагадаємо, держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що дипломатичні зусилля привести КНДР до денуклеаризації зазнали невдачі, потрібен інший підхід.

Новини за темою: Кім Чен Ин під час випробувань заявив про "нове народження" ракетної індустрії КНДР