Понад половина росіян погано ставиться до України, - опитування

Ставлення населення України до Росії упродовж останніх 10 років є кращим, ніж ставлення населення Росії до України

З відкритих джерел

До України погано ставляться 55% росіян, тоді як в Україні до Росії —38% громадян. Про це свідчать результати спільного опитування Київського міжнародного інституту соціології та російської недержавної дослідницької організації "Левада-центр".

В Україні в лютому 2018 р. добре або дуже добре ставляться до Росії 45% українців, погано або дуже погано — 38%, 17% не визначилися. У Росії добре або дуже добре ставиться до України 33% населення, погано або дуже погано — 55%, 12% не визначилися.

Порівняно з груднем 2017 року підтримка незалежності України збільшилася на 3% і становить 88% (було 85%). Проте загальна тенденція не змінилась – майже 90% населення вважають, що Україна має бути незалежною державою.

У Росії порівняно з травнем 2017 року майже не змінилася кількість тих, хто бажають закритих кордонів та митниць з Україною (було 35%, а стало 34%). У Росії порівняно з груднем збільшилася кількість тих, хто бажають закритих кордонів з Україною (було 33%, стало 39%).

Київський міжнародний інститут соціології влаштовував опитування з 9 по 18 лютого 2018 року. Опитування не проводили в Криму, в Луганській і Донецькій областях організували лише на підконтрольній українській владі території.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів