Біля берегів Лівії понад 90 мігрантів потонуло внаслідок аварії човна

Врятуватися змогли лише троє осіб

Врятовані мігранти З відкритих джерел

У Середземному морі біля берегів Лівії понад 90 мігрантів потонуло внаслідок аварії човна. Про це повідомляє International Organization for Migration.

В організації зазначають, що 2 лютого на лівійському узбережжі було знайдено тіла десятьох мігрантів – двох громадян Лівії та вісьмох пакистанців.

За словами співробітника інформаційної служби організації з міграції Олівії Хедон, двоє мігрантів змогли врятуватися, допливши до берега, а ще одного було врятовано рибальським судном.

Новини по темі: У Середземному морі врятовано 255 мігрантів

Зараз організація працює над тим, як допомогти тим, хто вижив, а також намагається одержати більш докладну інформацію про трагедію.

Нагадаємо, раніше ООН повідомляла, що в І півріччі до Європи прибуло близько 107 тис. осіб: Середземним морем або ж наземними маршрутами. При цьому понад 2,2 тис. біженців і мігрантів загинули або зникли безвісти. Згідно з доповіддю міжнародної організації, більшість нелегалів (12%), що прибули до Європи від початку року, є вихідцями з Нігерії, на північному сході якої триває гуманітарна криза, спровокована діяльністю екстремістського угрупування "Боко харам". Далі йдуть громадяни Гвінеї (10%), Кот-Д'івуару і Бангладеш (по 9%). Замикає п'ятірку Сирія - біженці з арабської республіки складають близько 7% від загальної кількості нелегалів, які дісталися до Європи. В ООН закликали країни приділити більше уваги проблемам, з якими стикаються мігранти та біженці, зокрема й боротися з тими, хто незаконно перевозить їх через море, наражаючи на смертельну небезпеку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів