Центр научных работников и преподавателей иудаики "Сэфер"

Бібліотека Вінера в Лондоні, один з найбільших і найвідоміших у світі архівів, що займаються збором даних про Голокост, з сьогоднішнього дня відкрила доступ до засекреченого раніше архіву Комісії ООН з розслідування військових злочинів (UN War Crimes Commission / UNWCC). Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті бібліотеки.

Згідно з повідомленням, у розсекреченому архіві представлено величезну кількість матеріалів, що мають відношення до Голокосту і розслідування злочинів нацистів, зібраних союзниками по антигітлерівській коаліції в період з 1943 по 1949 роки.

Крім цього, в ньому зберігаються свідчення військовополонених та в'язнів концтаборів, списки передбачуваних військових злочинців, обвинувальні акти, протоколи нарад, листування, стенографічні записи судових засідань та інші матеріали.

Як наголошується, всі зібрання документів, що надаються бібліотекою Вінера, в оцифрованому вигляді.

Новини за темою: Голокост став кульмінацією тисячоліть ненависті проти євреїв, того, що тепер називається антисемітизмом, - ООН

Примітно, документи з архіву UNWCC використовувалися, зокрема, в підготовці Нюрнберзького процесу, головного міжнародного судового процесу проти керівників гітлерівської Німеччини, який проходив у листопаді 1945 року.

Новини за темою: Порошенко: Близько 1,5 млн українських євреїв було знищено нацистами, це чверть жертв Голокосту у всьому світі