Батьки Меланії Трамп отримали громадянство США

Батьки Меланії Трамп - словенські іммігранти: батько - колишній автодилер, а мати - працівниця текстильної фабрики. Вони жили в США як постійні резиденти

Фото з відкритих джерел

Батьки першої леді США Меланії Трамп отримали американське громадянство. Про це повідомляє телеканал NBC New York у четвер.

"Віктор і Амалія Кнавс, обоє у віці 70-ти років, склали присягу й отримали громадянство на спеціальній приватній церемонії в Нью-Йорку", - йдеться у повідомленні.

Батьки Меланії Трамп - словенські іммігранти: батько - колишній автодилер, а мати - працівниця текстильної фабрики. Вони жили в США як постійні резиденти, інформує ЗМІ.

Новини за темою: Федеральний суд США постановив відновити програму DACA для дітей-іммігрантів

За словами адвоката сімейної пари, Кнавси особисто подавали документи на громадянство за звичайною процедурою і не отримували жодного спеціального дозволу. Водночас, юрист не уточнив, у який спосіб вони отримували так звані "зелені карти", які дають дозвіл на постійне проживання.

Речниця першої леді Стефані Грішам не захотіла коментувати ці подію ЗМІ, оскільки "батьки Меланії Трамп не є частиною адміністрації й заслуговують на приватність".

Новини за темою: Після референдуму Brexit у Великій Британії збільшився рівень безробіття і браку трудових мігрантів

Нагадаємо, в найближчі тижні адміністрація президента США Дональда Трампа виступить з пропозицією ускладнити для легальних іммігрантів отримання громадянства або "зелених карт".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів