Барак Обама повертається в політику, щоб допомогти Демократичній партії - ЗМІ

Планується, що екс-президент буде брати участь у відновленні впливу демократів, чиї позиції похитнулися після приходу до влади Дональда Трампа

Барак Обама Reuters

Попередній президент США Барак Обама планує повернутися в політику для того, щоб посилити позиції Демократичної партії після перемоги на президентських виборах республіканця Дональда Трампа. Про це повідомляє The Hill з посиланням на джерела.

Новини за темою: Обама за президентства планував впровадити "кібербомби" в інфраструктуру Росії, - Washingont Post


Згідно з інформацією, повернення Барака Обами в політику буде проходити максимально обережно. Один з його помічників описав цей процес повернення як початок "делікатного танцю", метою якого є участь Обами у закулісних політичних іграх.

У найближчі кілька тижнів його помічники будуть обговорювати план і графік участі Обами у політичному житті США, повідомляє видання. Планується, що екс-президент буде брати участь у відновленні впливу демократів, чиї позиції похитнулися після приходу до влади Дональда Трампа. Зокрема, Обама буде займатися збором коштів для партії.

Новини за темою: Мішель Обама заявила, що її чоловік вісім років носив один смокінг

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп звинуватив свого попередника на посту глави держави Барака Обаму в бездіяльності в ситуації із втручанням Росії у вибори в США. За словами Трампа, Обама ще до виборів знав про ймовірне втручання Росії, проте "нічого не зробив".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...