Аварійна ракета "Союз МС-10" приземлилася в Казахстані: Стан екіпажу задовільний

Медики вже оглянули космонавтів, їх стан оцінюється як задовільний

Интерфакс

Спусковий апарат корабля "Союз" з космонавтом і астронавтом на борту приземлився в Казахстані. Про це повідомив "Інтерфакс" з посиланням на джерело в органах повітряного пошуку і порятунку.

"Є посадка", - сказало джерело. За даними співрозмовника агентства, спусковий апарат корабля "Союз МС-10" приземлився в 20-25 км від міста Жезказган в Казахстані, екіпаж травм не отримав.

Трохи пізніше "Інтерфакс" повідомив, що екіпаж дістали з капсули. "Рятувальні групи за допомогою техніки ПЕМ-1 перевернули капсулу. Медики оглянули космонавтів, їх стан оцінюється як задовільний. Зараз військовослужбовці почали евакуацію екіпажу з капсули", - йдеться в повідомленні.

Можливі причини аварії агентство повідомляє з посиланням на джерела.

"Можливо, через погане кріплення при відділенні блоків другого щаблю один з них міг зачепити центральний блок, чим і була викликана аварія", - сказало джерело. Таким чином, другий щабель втратив орієнтацію, спрацювало аварійне вимкнення двигунів другого ступеня. Корабель відокремився від нього, розділився на відсіки, а потім спрацював аварійний парашут.

Нагадаємо, що вранці, 11 жовтня, після старту з Байконура ракети-носія "Союз-ФГ" з кораблем "Союз МС-10", який повинен був доставити на МКС російського космонавта і американського астронавта, сталася аварія.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів