Ассанж заявив, що Еквадор хоче видати його США, і подав позов до суду

Він подав позов у зв'язку зі зміною правил його проживання в посольстві Еквадору в Лондоні

Rueters

Засновник Wikileaks Джуліан Ассанж заявив, що влада Еквадору хочуть позбавити його притулку і видати його США. Про це повідомляє Reuters.

"Ассанж виступив по відеозв'язку на перших слуханнях у Кіто за позовом, поданим його адвокатами проти уряду Еквадору. У ході слухань він назвав нові правила проживання ознакою того, що влада Еквадору хочуть виселити його з посольства", - йдеться в повідомленні.

Він оскаржує нові правила, згідно з якими він повинен оплачувати медичні та телефонні рахунки, а також самостійно доглядати за своїм котом.

Суддя відхилила позов, вказавши, що міністерство закордонних справ відповідає за визначення його умов життя. Вона також нагадала, що перебування Ассанжа коштувало країні 6 млн доларів.

Джуліан Ассанж проживає в посольстві Еквадору з 2012 року. Він не може вийти за його територію, оскільки буде негайно заарештований поліцією за відмову з'явитися в суді в 2012 році. Крім того, домагається видачі Ассанжа Вашингтону, де проти нього порушено справу про розголошення секретних даних держдепартаменту.

Щодо сайту WikiLeaks, публиковавшего американські секретні дипломатичні і військові матеріали, в США ведеться розслідування з залученням великого журі присяжних.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів