Анкара знову не пускає німецьких дипломатів до бази НАТО в Туреччині

Представник Бундестагу наполягає, що члени німецького парламенту мають право відвідувати військових на службі незалежно від того, які відносини між Анкарою та Берліном

Анкара блокує запланований візит німецьких парламентарів до військових Бундесверу, розміщених на базі НАТО в Коньї в Туреччині. Про це у п'ятницю повідомив голова комітету Бундестагу з питань оборони Вольфґанґ Гельміх, передає Deutshe Welle. Візит німецьких депутатів було заплановано на понеділок, 17 липня.

"Депутати звернулися до Федерального міністерства закордонних справ з проханням перенести заплановану подорож з надією на те, що ситуація не дійде до цілковитої заборони візиту. Звернення Анкари було сформульовано у вигляді "прохання" з посиланням на напружені турецько-німецькі відносини", йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: Напередодні річниці спроби держперевороту в Туреччині звільнили понад 7 тис. держслужбовців

Гельміх водночас наполягає, що члени Бундестагу мають право відвідувати військових на службі незалежно від того, які відносини між Анкарою та Берліном.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина почала виводити свої війська з турецької авіаційної бази "Інджирлік", де вони підтримували міжнародні операції проти "Ісламської держави". Причина передислокації військ ФРН з турецької авіабази Інджирлік полягає в тому, що Анкара не надає німецьким депутатам необмеженого допуску на авіабазу. Це було відповіддю на надання притулку в Німеччині турецьким солдатам.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...