Американські військові залишаться в Сирії до досягнення цілей місії, - Гейлі

Постпред США в ООН зазначила, що головна місія Заходу в Сирії - переконатися, що хімічна зброя не використовується ні в один спосіб

Ніккі Хейлі З відкритих джерел

Посол США в ООН Ніккі Гейлі заявила, що Сполучені Штати не виведуть свої війська з Сирії, поки не досягнуть своїх цілей. Про це повідомляє "Голос Америки".

Так, в інтерв'ю одному з американських телеканалів, вона перерахувала три головних завдання місії США в Сирії: переконатися, що хімічна зброя не використовується ні в один спосіб, який би міг уявити загрозу інтересам США, знищити терористичну організацію "Ісламська держава", залишити можливість спостерігати звідти за діяльністю Ірану.

"Наше завдання повернути американських солдатів додому, але ми не підемо, поки ми не виконаємо всі ці завдання", - сказала вона.

Відзначимо, що раніше Гейлі заявила, що США незабаром оголосять про нові санкції проти Росії у зв'язку з ситуацією в Сирії.

Нагадаємо, в ніч на 14 квітня США, Велика Британія і Франція завдали ударів по сирійських військових об'єктах, пов'язаних з хімічною зброєю. Країни вдалися до військового втручання, оскільки покладають на сирійський уряд, РФ і Іран відповідальність за передбачувану хімічну атаку, здійснену у місті Дума.

Пізніше того ж дня Рада Безпеки ООН під час екстреного засідання відмовилася підтримати поданий Росією проект резолюції, у якому визнається "агресією" удар по Сирії. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів