Американська кіноакадемія проведе екстрену нараду через Гарві Вайнштейна

На нараді планується обговорити звинувачення на адресу продюсера і можливі дії академії

Харві Вайнштейн Фото з відкритих джерел

14 жовтня керуюча рада американської академії кінематографічних мистецтв і наук проведе екстрену зустріч, у рамках якої обговорить ситуацію, що склалася навколо фігури голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна, повідомляє THR.

Новини за темою: Падіння Вайнштейна: Як знаменитий голлівудський продюсер перетворився на ізгоя

На нараді планується обговорити звинувачення на адресу продюсера і можливі дії кіноакадемії.

"Академія вважає поведінку, описану у звинуваченнях проти Вайнштейна, огидною, жахливою і такою, що суперечить етичним принципам і високим стандартам академії та творчої спільноти, яку вона представляє", - йдеться в заяві.

Раніше британська BAFTA позбавила Вайнштейна членства в кіноакадемії через скандал. В Академії визнали поведінку продюсера неприйнятною і такою, що суперечить цінностям організації.

Новини за темою: Американська кіноакадемія оголосила лауреатів почесної премії "Оскар"

Гарві Вайнштейн – знаменитий голлівудський продюсер, співзасновник кінокомпанії Miramax The Weinstein Company, володар "Оскара" і BAFTA, виконавчий продюсер безлічі відомих фільмів, серед яких "Кримінальне чтиво", "Володар перстнів", "Авіатор" і більшості творінь Квентіна Тарантіно.

Він потрапив у величезний секс-скандал. Причиною цього стало розслідування The New York Times, у якому повідомлялося, що Вайнштейн протягом багатьох років дозволяв собі різні сексуальні домагання стосовно підлеглих і молодих актрис.

Нагадаємо, поліція Нью-Йорка також відновила відкриту в 2004 р. справу проти продюсера Вайнштейна.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...