Открытый источник

Перший і останній альбоми рок-групи Linkin Park потрапили в десятку найбільш продаваних платівок за минулий тиждень за версією журналу Billboard після того, як соліст групи Честер Беннінгтон покінчив з собою.

Новини за темою: Пам'ятні набори з похорону Честера Беннінгтона виставили на продаж за десятки тисяч доларів

Сьома за рахунком студійна платівка колективу — One More Light, яка вийшла в травні цього року, піднялася в списку Billboard 200 на 13 позицій, опинившись на четвертому місці. За тиждень продажу альбому збільшилися на 76% (32 тис. копій).

Новини за темою: Вокаліста гурту Linkin Park Честера Беннінгтона поховали в Каліфорнії

У свою чергу перший альбом каліфорнійців — Hybrid Theory, який побачив світ у жовтні 2000 року, потрапив на восьме місце в списку найбільш продаваних альбомів. Його продажі збільшилися на 141%.

Раніше повідомлялося, що траурна атрибутика з похорону лідера Linkin Park Честера Беннингтона з'явилася на онлайн-аукціоні eBay.

Нагадаємо, Честер Беннінгтон покінчив з собою 20 липня цього року. 41-річний співак був знайдений повішеним у себе в будинку в окрузі Лос-Анджелес, штат Каліфорнія. Беннінгтон був одружений, у нього залишилися 6 дітей від двох шлюбів. Музиканта поховали 29 липня в районі Палос-Вердес, де він жив в останні роки.