Актор Джон Малкович: У мізках голлівудської спільноти - жодної України

Звернувшись до українців, він процитував слова Лінкольна: "Влада народу, для народу і заради народу"

Джон Малкович Обозреватель

Американський актор Джон Малкович заявив, що в Голлівуді не надто багато знають про Україну і війну в ній. Про це він заявив в інтерв'ю ТСН.

"Протягом цих років Україна залишається білою плямою, ніби її хтось стер з карти. В мізках голлівудської спільноти панує Трамп і російська змова. Однак - ніякої України. В цьому році я двічі намагався говорити з ними про Україну. Ніхто не хоче про це говорити. Я навіть не знаю, який відсоток небайдужих в Голлівуді знає, що сталося тут в 2014-м році і що відбувається зараз", - сказав Малкович.

Новини за темою: У Києві виступить Джон Малкович

Він також заявив, що не має великих надій на інформаційний прорив щодо українських подій, тому що два мільярди людей на планеті не мають доступу до інформації.

"Знаєте, робити таке кіно важко, і я благословлю будь-якого, хто це зробить. А щодо моєї участі, це буде залежати від того, яким буде пропозиція", - відповів Малкович на питання про створення фільму про війну в Україні.

Джон Малкович є американським актором театру і кіно, продюсером и кінорежисером. Двічі був номінований на премію "Оскар".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів