Адвокати Манафорта ведуть переговори про визнання провини підзахисним, - Bloomberg

Йдеться про те, яку саме провину визнає Манафорт, і який строк ув'язнення будуть рекомендувати прокурори

Фото з відкритих джерел

Колишній керівник передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт може визнати провину, щоб уникнути другого судового розгляду. Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з інформацією, адвокати Манафорта ведуть переговори про визнання провини. Йдеться про те, яку саме провину визнає Манафорт, і який строк ув'язнення будуть рекомендувати прокурори з команди Роберта Мюллера.

Манафорта звинувачують у фінансових злочинах, у тому числі у змові з метою відмивання грошей. Він також звинувачується в перешкоджанні правосуддю та відмові в реєстрації іноземного агента.

Таким чином, визнаючи себе винним, Манафорт може уникнути ризику більш тривалого тюремного строку, а також загрози конфіскації декількох об'єктів нерухомості та фінансових рахунків.

Нагадуємо, Манафорта визнали винним за 8 з 18 пунктів звинувачення. Серед них - ухилення від сплати податків, недекларування закордонних банківських рахунків, як того вимагає закон, і банківське шахрайство.

Слідство вважає, що за роботу політичного консультанта в Україні Манафорт заробив понад 60 млн дол., однак офіційно він задекларував 14 млн дол. доходів за 2010-2014 роки. Раніше слідча група представила понад 300 документів, які розкривають деталі співпраці Манафорта з Партією регіонів та "Опозиційним блоком".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів