Адміністрація Трампа має намір обмежити кількість соцпрограм для мігрантів

Ці дії призведуть до "істотного скорочення легальної міграції"

Фото з відкритих джерел

Адміністрація Трампа має намір обмежити кількість соціальних програм для іммігрантів, які очікують дозволу на проживання в США, в тому числі допомоги на харчування і безкоштовного навчання дітей у дошкільних установах. Про це йдеться в нових правилах, розроблених Міністерством внутрішньої безпеки, передає Reuters.

Новини за темою: У США створили центр з відбору іммігрантів

"Адміністрація Трамп розглядає можливість ускладнення для іноземців, які перебувають у США, отримання дозволу на постійне проживання, якщо вони або їхні діти, які народжуються в Америці, отримують соціальну допомогу, таку, як доступне харчування", - наголошується в повідомленні.

Новини за темою: Адміністрація США пропонує план з надання громадянства 1,8 млн дітям нелегальних мігрантів, - Трамп

При цьому підкреслюється, що ці дії приведуть до істотного скорочення легальної міграції".

Зокрема, Департамент внутрішньої безпеки розробив правила, які дозволяють міграційній службі отримати доступ до інформації про потенційного використанні іммігрантами окремих видів соціальної допомоги. Наприклад, тепер чиновники можуть дізнатися, подавав заявку мігрант на навчання дитини в дошкільних закладах за державний рахунок, а також, чи отримував він субсидії для оплати комунальних послуг або страхових внесків.

Нові правила істотно відрізняються від діючих керівних принципів, встановлених ще в 1999 році і забороняють влади надавати подібні безгрошові пільги, якщо людина знаходиться в процесі отримання дозволу на міграцію в США або перебування в США.

Два тижні тому Трамп заявляв, що готовий підписати стратегію, згідно з якою 1,8 млн "мрійників" - мігрантів, які нелегально прибули в США дітьми — зможуть отримати американське громадянство. Також Трамп заявив, що хоче бачити у США мігрантів "звідусіль". Цю фразу американський президент виголосив після запитання про те, чи дійсно він говорив, що хоче бачити в США більше людей з таких країн, як Норвегія.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів